גלריה פרטי

דירה בתל אביב

שיפוץ וסטיילינג לדירת 100 מ"ר בצפון

תל אביב. הדירה עוצבה בסגנון קלאסי וחם עם נגיעות כפריות. נעשה שימוש בריהוט מיוחד וייחודי שהוכן במיוחד לדירה ברוח הסגנון. טקסטורות וחומרים מיוחדים שולבו על מנת לתת לדירה מראה חם ואישי תוך שימת דגש על יצירת חלל מואר ואוורירי.

1/12
בית פרטי בשרון
סטיילינג המשלב בין הקיים לבין החדש בבית פרטי באיזור השרון. שילוב של ישן וחדש, כפרי ומודרני. חיבורים אקלקטים מפתיעים בין נקיון עיצובי מצד אחד לבין חמימות מהצד השני.

1/10
דירה ברמת השרון
סטיילינג לדירה של 150 מ"ר עבור משפחה. הדירה עוצבה בסגנון מודרני עם טאצ' יוקרתי. עבודת הסטיילינג כללה הוספת נקודות תאורה דקורטיביות לאוירה כללית, ליווי לרכישה של תאורה, חיפויי קיר, דקורציה וריהוט חדש לכל הבית. תוכננה נגרות מיוחדת לחלקי הבית השונים.

1/20
דירת קבלן ברמת גן
דירת קבלן בשטח של כ-80 מ"ר שתוכננה ועוצבה עבור בחור צעיר. 
הליווי כלל תכנון והתאמה של התשתיות בדירה עוד בשלב הבניה, רכישת ריהוט לכלל הדירה ותכנון ועיצוב נגרות לצרכים ולרצונות של הלקוח.  
הושם דגש על יצירת אווירה מודרנית וצעירה בחללים השונים בדירה. 

1/10
דירת גג בחולון
תכנון ועיצוב דירת גג בבניין בן 30 שנה. השיפוץ נגע והפך כל פינה בדירה. גרם המדרגות הוזז, נשברו קירות, הורחבו פתחים ואף נוספה מרפסת חדשה. הדירה עוצבה בסגנון כפרי-מודרני, הושם דגש על יצירת אוירה חמה ומשפחתית.

1/23
דירה בהוד השרון
סטיילינג לדירת 100 מ"ר עבור משפחה. הדירה עוצבה בסגנון חם עם נגיעה כפרית. הדירה טובלת בירוק בעיר, אך נותנת תחושה שהיא בלב לבו של היער. חללי הדירה עוצבו בסגנון מיוחד ושונה. בסלון מוקמו פינות ישיבה ושולחנות בצורת הדומים שמתפקדים גם כמקום ישיבה וגם כשולחנות בעת הצורך. הריהוט בחדרי הילדים תוכנן ונבנה במיוחד כסיפור אגדות ביער.

1/6
  • Instagram - Black Circle
  • facebook
  • LinkedIn Black Round

© כל הזכויות שמורות לעירית אוסמן - תכנון ועיצוב פנים